Długoterminowy wynajem samochodów

Korzyści z wynajmu

tirDługoterminowy wynajem samochodów może przynieść dużo więcej korzyści niż zakup nowego samochodu osobowego lub dostawczego. W szczególności dla małych i średnich firm których nie stać na kupno nowego samochodu a w wyniku sezonowości w biznesie takiego samochodu potrzebują.

1. Płacimy zbiorcze, miesięczne faktury

Dzięki zbiorczym, miesięcznym fakturom za użytkowanie wypożyczonego auta ograniczamy formalności do niezbędnego minimum.

2. Płacimy tylko wtedy kiedy potrzebujemy samochodu

Niektóre firmy potrzebują samochodów tylko na kilka miesięcy, dotyczy to zwłaszcza przedsiębiorstw których dotyczą zmiany sezonowe. Nie ma potrzeby wydawania ogromnej ilości pieniędzy na nowy samochód skoro można takowy wynająć na kilka miesięcy.

3. Nie interesuje nas spadek wartości samochodu

Nowy samochód traci połowę swojej wartości już w pierwszych trzech latach po zakupie. W tych trudnych, kryzysowych czasach to bardzo istotny element. Co z tego, że kupimy samochód na własność skoro za 2-3 lata możemy zostać zmuszeni do jego sprzedaży? W czasach kryzysu sprzedaż używanego auta jest trudniejsza niż kiedykolwiek indziej.

4. Rozbudowa floty samochodów jest bardzo łatwa

Są przypadki w których flota naszych samochodów musi ulegać ciągłym zmianom. Dzięki korzystaniu z wynajmu długoterminowego nasza flota może ulec modernizacji z dnia na dzień. Nie musimy się martwić tym, że musielibyśmy zbyć stare samochody, długo przy tym czekając na gotówkę. Tutaj po zakończeniu okresu najmu jednych samochodów możemy je zastąpić innymi.

5. Nie interesują nas koszty eksploatacji auta

Wynajmując samochód nie jesteśmy jego prawowitym właścicielem. Tym w dalszym ciągu pozostaje wypożyczalnia która ponosi koszty ubezpieczenia, serwisowania, wymiany i zakupu opon. Twoim zmartwieniem jest tylko to by opłacić miesięczną fakturę za użytkowanie auta, kupić paliwo czy ponieść koszta dodatkowych opłat (np. za przejazd autostradą).

www.a2.com.pl

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wynajem i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.