Jakie są ceny wynajmu długoterminowego?

najemTrafiłeś do nas w poszukiwaniu informacji o przykładowych cenach wynajmu długoterminowego samochodów osobowych. Podobnie jak w przypadku wielu innych branż tak i tutaj ceny są bardzo zmienne. Na wypożyczenia samochodu wpływa wiele czynników: marka i model samochodu, limity nałożone przez wypożyczalnię, miasto w którym masz zamiar wynająć samochód, wyposażenie dodatkowe będące częścią umowy, okres na jaki mamy zamiar wypożyczyć samochód i temu podobne czynniki.

W przypadkach kiedy mamy zamiar wypożyczyć samochód na okres dłuższy jak 6 miesięcy opłacalnym może się okazać wynajem auta w wypożyczalni znajdującej się w innym mieście. Samochodem i tak możesz podróżować po całej Polsce i całej Unii Europejskiej. Dlatego tak ważnym jest przeglądanie ofert poszczególnych usługodawców.

Przykład (za www.euro-style.com.pl): W poszukiwaniu typowo miejskiego samochodu zastanawialiśmy się nad wypożyczeniem Fiata Pandy na okres 12 miesięcy. Pierwsza wypożyczalnia zaproponowała nam samochód bez limitu kilometrów za 1200 złotych miesięcznie. Krótkie poszukiwania sprawiły, że trafiliśmy do drugiej wypożyczalni w której Fiata Pandę możemy wypożyczyć za 1000 złotych miesięcznie. Dzięki rozejrzeniu się po rynku zaoszczędziliśmy dodatkowe 2400 złotych w skali roku. Wynajem auta w innym mieście stał się dla nas opłacalny.

Przykładowe ceny wynajmu samochodów:

a) Fiat Panda: od 1000 do 1300 złotych w skali miesiąca.
b) Opel Corsa: od 1200 do 1500 złotych w skali miesiąca.
c) Opel Astra: od 1400 do 1800 złotych w skali miesiąca.
d) Ford Focus: od 2000 do 2600 złotych w skali miesiąca.
e) Ford Mondeo: od 3000 do 3500 złotych w skali miesiąca.

Pamiętaj

Są to tylko przykładowe ceny wynajmu poszczególnych samochodów osobowych. Mogą się on znacznie różnić w zależności od dodatkowego wyposażenia auta. Nie martw się jeżeli w jakiejś wypożyczalni cena wynajmu samochody będzie odbiegać od powyższych wartości. Zawsze szczegółowo sprawdzaj ofertę przed podpisaniem umowy najmu.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wynajem i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.