Korty tenisowe do wynajęcia

kort tenisowyCzy można wynająć kort tenisowy? Oczywiście, że tak. Właściciele kortów tenisowych posiadają w swojej ofercie możliwość wynajęcia nawet całego kortu w ramach przykładowej imprezy okolicznościowej.

Jaka jest więc cena wynajęcia kortu tenisowego i jakie opinie są na ten temat? Jak się okazuje koszty takiego przedsięwzięcia nie są zbyt drogie. W zależności od rodzaju, stanu kortu tenisowego i lokalizacji, cena godzinnego wynajęcia nie powinna przekraczać 40 złotych.
Zazwyczaj cena mieści się w granicach od 25 do 30 złotych za godzinkę ćwiczeń czy gry. Na wielu kortach można też znaleźć różnego rodzaju promocji dotyczących korzystania z kortu. Są one najbardziej atrakcyjne zwłaszcza dla częstych gości i osób zaangażowanych w tenisa. Na każdym korcie tenisowym istnieje także możliwość wypożyczenia sprzętu, np rakiety – koszt zaledwie ok. 5 złotych.

Koszt godzinnej gry w tenisa nie powinien w większości przypadków przekroczyć 40 złotych. Oczywiście cena wynajmu kortu tenisowego krytego w sali do wynajęcia jest wyższa, ale cent te mieszczą się w granicach 10-20 złotych. Najlepiej więc wybrać się na kort tenisowy wraz ze znajomymi, wtedy będziemy się najlepiej bawić. Jeśli wolimy jednak samemu poćwiczyć, to świetnym rozwiązaniem jest ścianka tenisowa dostępna na większości kortach tenisowych.

Osoby prywatne i firmy zapraszają korty tenisowe Poznań – Kórnik.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wynajem i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.